Євген Середа: Подивився як сепарскій порохоскот ганьбив Україну і державні символи.ВІДЕО

Тріумфальна арка Андрія Райковича

23/09/2019 admin 0

Коли у Гуглі набираєш запит «Фото арки», то завжди вигулькують лише тріумфальні… Реконструйовану арку під залізницею в Кропивницькому з новим другим тунелем для проїзду містяни […]

Євген Середа: Подивився як сепарскій порохоскот ганьбив Україну і державні символи. ВІДЕО

Без ілюзій.

Подивився як сепарскій порохоскот ганьбив Україну і державні символи, зрозумів що це те саме стадо терористів які на Донбасі спалювали прапори України, захоплювали адміністративні будівлі, грабували Метро, влаштовували парад з нашими полоненими .. Не має значення в якій злиднях люди, якщо вони прийшли за 200грн безпідставно влаштовувати провокації проти головнокомандувача обраного більшістю країни, ці “люди” представляють інтереси ворожого государс тва. 
Я повторюся. Згадайте майдан, Іловайськ, і “успішну операцію” в Дебальцеве .. Ці та інші епізоди мають автора, хворого маніяка, фсбешную свинину на прізвище порошенко. Зараз ця путінська мразь за крадені мільярди розгойдує країну в бік громадянської війни. Він центр і оплот всього проросійського реваншу в Україні. Немає ніякої різниці між Путіним і порошенко, напевно тільки в тому що путін десь там далеко каже, а порошенко ось тут в Україні це робить. Поки цей ворог не ізольований з конфіскацією, вся країна і кожен її житель в небезпеці. Ми маємо справу з психічно хворим маніяком мільярдером на руках якого кров тисяч .. 
За фактом збіговиська Сепар під АП СБУ вже мало порушити не одне справа.Чим відрізняється прапор Росії на будівлі адміністрації президента України, від герба російської федерації встановленого терористами? Нічим. 
Що ще має статися щоб зрозуміти що спонсор тероризму повинен вже сидіти в тюрмі з подільниками? 
Громадяни правоохоронці, Думайте.

Євген Середа