ЦІЛЮЩИЙ ОАЗИС В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

Штучно створений ставок з народною назвою «Солоне озеро» знаходиться у Бобринецькому районі Кіровоградської області біля села Веселівка. Ставок створений на невеликій річці Суха за допомогою штучної греблі. Відстань від Кропивницького до Солоного озера – близько 94 кілометрів.

Вода в озері дуже солона і пірнати за блакитною глиною, яка знаходиться на дні, важко – вода виштовхує.

Щодо блакитної глини, то відпочиваючі говорять, що вона лікує захворювання шкіри, хвороби суглобів та кісток.

Кореспондент сайту “Мандарин-NEWS” розпитав у відпочиваючих про “Солоне озеро”.

Кожного літа щодня на озеро приїжджає близько трьохсот людей: одні заїжджають по дорозі на відпочинок, інші вірять в цілющі властивості озера, а місцеві жителі рятуються від спеки.

«Я уже декілька років приїжджаю сюди із своєю родиною полікувати суглоби. Я не знаю правда це чи ні, але мені дійсно стає легше після процедури лікування блакитною глиною. Я знаю лише, що людям із хворим серцем краще не мазатися цією глиною (про це мені розповів чоловік, який тут відпочивав). Тут спокійно, затишно, але немає облаштованих місць для відпочиваючих. Таку територію потрібно доглядати і реалізовувати її на добро людям. Я не розумію чому місцева влада не займеться озером і не зробить його курортним місцем», – розповіла жителька Київської області.

Місцеві жителі, в основному молодь, яка рятується від спеки, нічого розповісти про озеро не може, кажуть лише, що вони бачили автомобілі з білоруськими, російськими, польськими і навіть іспанськими номерами.

Сумним є факт, що ця територія нікому не належить і ніхто за нею не доглядає. Відпочиваючі залишають після себе гори сміття, які нікому прибирати. Кінець купального сезону перетворює це місце в смітник.