Заступник глави АП про переїзд з Банкової: Команді президента там дуже важко

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

Заступник голови Адміністрації президента Юрій Костюк заявив, що переїзд команди Володимира Зеленського з Банкової все ще планується.

Про це він розповів в інтерв’ю НВ.

“Ми дуже хочемо переїхати. І ми робимо все, для того, щоб знайти правильний варіант, який буде швидким і бюджетним, і в якому можна буде дотриматися всіх необхідних норм безпеки”, – сказав Костюк.

За його словами, працювати в будівлі на Банковій команді президента “дуже важко”. Він зазначив, що будівля Адміністрації президента схожа на “суміш університету з будинком Пшонки і зі спробою Версаля, але трошки недоробленого і бюджетного”. Костюк додав, що в будівлі завжди зашторені вікна і погано працює wi-fi “через безпеку”.

Заступник глави АП зазначив, що завжди прикриватися словом “безпека” не можна, і у XXI столітті проблем з інтернетом в Адміністрації президента бути не повинно.

“Коли ми тут провели чотири дні, ми зрозуміли, що будь-які труднощі, які є, ми повинні подолати – і переїхати звідси”, – сказав він.