Хто завдав «смертельний удар» Порошенку: головне з інтерв’ю Коломойського

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

Хто завдав «смертельний удар» Порошенку: головне з інтерв'ю Коломойського - фото

На YouTube-каналі Української правди вийшло інтерв’ю з олігархом Ігорем Коломойським.

Він поділився враженнями від інавгурації президента Володимира Зеленського, розповів, хто завдав «смертельний удар» екс-президенту Петру Порошенку, заявив, що йому допомагають генеральний прокурор Юрій Луценко і екс-заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов.

Коротко викладаємо головне з інтерв’ю Коломойського.

Інавгурація Зеленського вразила. Яскрава. Дивився її по телевізору. Після повернення в Україну з я ним не бачився — привітав, відправивши смс. Всі хочуть, щоб сталося диво і у нього вийшло.

Зустрічаюся з Хомутинніком, Фуксом. Я завжди говорив, що я симпатик Відродження. Консультую їх. Фукс у політику не піде, але він зацікавлений.

Сьогодні виборці голосують не за гроші. І гроші в принципі не потрібні. Тільки на телебачення, зовнішню рекламу.

Смертельний удар Порошенку завдала програма Наші гроші. Про те, що відбувається в оборонці. А від 1+1 він вигрібав, тому що був владою. Порошенко не робив спроб зустрітися зі мною. І я не хотів. Навіщо? Зловтішатися? Який сенс? Не спілкуємося два роки без одного місяця. В останній раз це було 14 червня 2017 року. Я його привітав з безвізом. По-моєму, він мені не подякував. Ворогом його не вважаю, але ставлюся погано — він два рази поспіль вбив надії України. Для нього я ворог, тому що нібито заважав йому обратися. Пам’ятаю, як бачив його у СДПУ (о) в 1998 році – в приймальні у Суркіса. Він там чекав Медведчука, вони там обнімалися.

Тепер вам скажуть, що не Роттердам +, а Роттердам «п’ять плюсів». З 1 липня вступає в силу закон про ринок електроенергії, який був прийнятий ще в 2017 році, але весь час відкладали. Зараз його вирішили ввести в силу, тому що типу нова влада. Вони скажуть, що ціну потрібно підняти в два рази. Я про це сказав Гройсману, а він мугикав. Сказав, що він не допустить, а потім взяв і подав у відставку.

З Аваковим зустрічався вчора. Це була зустріч старих друзів. Два роки не бачилися. У нас бойова співдружність, а в бізнесі не перетинаємося.

Якась коаліція в Раді все одно буде. З двох або трьох партій.

У чомусь Луценко мені допомагає. Я з ним по телефону розмовляв. Справи у нього нормально. Він талановита людина. Він оратор, трибун, він брав участь у революціях, він сидів, політкаторжанин. Він мене в 10:0 обіграє, якби це були шахи у політику.

Портнов мені допомагає де в чому. Бачив його сьогодні. Каву пили. Одне було юридичне питання, пов’язане з закордонними процесами. Сьогодні це фахівець № 1 по тому, як відбиватися від необгрунтованих і придуманих звинувачень.