Коаліції у складі БПП і НФ у Верховній Раді ніколи не існувало

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

21 Травня 2019, 09:20

Про коаліцію Гройсмана-Яценюка-Порошенка, якої ніколи не було або як Парубій 3 роки таємницю «воюючого парламенту» захищав, – написав сьогодні на своїй сторінці в фейсбук політик Микола Томенко.

Тут фани «воюючого парламенту Парубія» кинулися віддавати своє життя у фейсбуці за «чесний, працьовитий і патріотичний парламент». Кажуть, Закон понад усе і ніякої революційної доцільності з розпуском цих самовідданих патріотів Землі Української, точніше несамовито працюючої коаліції не повинно бути.

Отож, давайте по порядку.

14 квітня 2016 року оголошено про створення нової коаліції у складі БПП і НФ. Оскільки, простий народ відразу поцікавився, а хто ж ці 226+ владних патріотів, то Парубій пообіцяв ОДРАЗУ ж озвучить прозвища героїв.

Правда, згодом, ЗАБУВ!

Команда «Рідної країни» звернулася до Окружного адміністративного суду з проханням НАГАДАТИ Парубію про потребу виконання законів і публічних обіцянок.

В результаті ми таки змусили Голову ВР ОФІЦІЙНО відповісти НАМ і СУДУ й почули…що СПИСКУ КОАЛІЦІЇ ВІН НЕ БАЧИВ, але лише ЧУВ від Юрія Луценка і Максима Бурбака. І взагалі про коаліцію в ЗАКОНАХ ЖОДНОГО СЛОВА не має і це проста ФОРМА ОРГАНІЗАЦІЇ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ, тому УВАГА – НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ОБОВ‘ЯЗКОВЕ ФОРМУВАННЯ СПИСКУ з підписами депутатів.

Таким чином, в сухому залишку, як ПУБЛІЧНО засвідчив Голова ВР Парубій та ОФІЦІЙНІ представники ВР в суді ще в березні 2017 року НОВА ПАРЛАМЕНТСЬКА КОАЛІЦІЯ з ОСОБИСТИМИ ПІДПИСАМИ більше як 226 депутатів в квітні 2016 року ЮРИДИЧНО НЕ БУЛА СФОРМОВАНА, а лише проголошена керівниками двох фракцій!!!

П.С. По приколу, звісно, можна виходити і заходити в те чого ЮРИДИЧНО НІКОЛИ НЕ ІСНУВАЛО, але ЄДИНИМ підтвердженням наявності коаліції останні 3 роки можуть бути лише ОСОБИСТІ ЗАЯВИ І ПІДПИСИ щонайменше 226 депутатів.

П.С.П.С. Нагадаю, що ПРАВОВА основа створення та діяльності парламентської коаліції визначена в Розділі 12 Регламенту ВР, який ВІДМІНИЛИ в часи президентсько-парламентської республіки часів Януковича і НЕ ВІДНОВИЛИ за 5 років в часи парламентсько-президентської республіки часів Порошенка. Саме 61 та 62 статті Регламенту і передбачали ЄДИНИЙ і ПРАВИЛЬНИЙ шлях створення коаліції, де список депутатів з їх персональними підписами був невід‘ємною складовою коаліційної угоди, а персональний склад коаліції мусив публікуватися в «Голосі України» не пізніш як через чотири дні після офіційного оголошення про сформування коаліції.