Серіал Слуга народу заблокували для перегляду в Росії

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

Серіал Слуга народу заблокували для перегляду в Росії - Фото
Кадр з фільму Слуга народу 3 (скріншот відео)

Відео недоступне тільки в Росії

Серіал “Слуга народу”, де головну роль зіграв президент Володимир Зеленський , з 22 травня в Росії стало неможливо подивитися на YouTube. Це зроблено на прохання правовласника. Про це повідомляє російський Інтерфакс.

Раніше серіал був доступний на YouTube на офіційному каналі студії “Квартал 95”.Відзначається, що тепер YouTube за посиланнями на всі серії повідомляє, що відео недоступне – в одній країні, в Росії.

Раніше сьогодні в Болгарії проросійська партія В’зраждане ( “Відродження”) напередодні виборів до Європарламенту використовувала в своєму агітаційному ролику кадри з серіалу “Слуга народу”, на яких шоумен, а нині діючий президент України Зеленський розстрілює нардепів.

17 квітня в звіті Нацради з питань теле- і радіомовлення за підсумками моніторингу говорилося, що деякі фрагменти з серіалу “Слуга народу”, головну роль в якому зіграв Зеленський, дублювали його передвиборну програму.