Яка політична ідеологія на сьогодні є правильною для майбутнього розвитку українського суспільства і держави?

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

 

Людина, це соціальна істота і вона не може жити сама по собі і якщо це так, то якість нашого життя напряму пов’язане з тим, в якому суспільному середовищі ми живемо. Є така народна мудрість, що Батьківщину, як і матір не вибирають і це дійсно є правдою. Ми народжу-ємося і виростаємо в тому суспільному середовищі, яке нам дано Богом але яке ми у дорослому віці можемо всі разом змінювати. Сьогодні, коли ми живемо в інформа-ційну епоху і можемо в режимі реального часу знати і навіть в більшості випадків бачити, що відбувається в світі, то ми бачимо, як буквально на наших очах змінюється світ. Мені сподобались слова нашого українського коментатора під час Євробачення, який дивлячись на багатство і спроможності глядачів, які приїхали на це свято пісні сказав, що люди ще за всю свою людську історію так багато і в такому комфорті не жили. Це з однієї сторони вражає, а з іншої сторони надихає наслідувати той приклад, який демонструє світові Європейський Союз, який на основі солідарності і взаємодопомоги зробив за останні три десятки років те, що до того ніколи в світі ніхто навіть не думав робити. Німеччина і Франція, лідери ЄС, пішли на те, щоб щорічно виділяти величезні суми коштів з бюджету ЄС (де більшу частину коштів складають саме кошти Німеччини і Франції) на розвиток більш відсталих країн ЄС.
І в мене питання до всіх українців.
Що спонукає Німеччину і Францію забирати величезні суми коштів з бюджету власних країн і віддавати їх на розвиток інших країн, членів ЄС? Це протирічить всій суті капіталіс-тичної системи і навіть природі людського егоїзму. В цьому сенсі європейська суспільна думка вийшла за буржуазні рамки і вже думає категоріями суспільного добра і блага, а це де-факто є соціалістична думка. Це не той соціалізм, який проповідували російські більшовики, але це по своїй сутті є соціалізм і він є справжнім, бо він говорить про пріо-ритет суспільного блага у порівняні з приватним благом, на відмінну від російської більшовицької теорії, в якій суспіль-не благо будується на основі заперечення приватного блага. Сьогоднішня європейська суспільна думка надає пріоритет суспільному благу при одночасному поважанні існування приватного блага в законних межах. Якщо ми в Конституції проголосили курс в ЄС, то ми не можемо про-пагувати через ЗМІ політичну ідеологію лібералізму, яка на сьогодні відкинута на всьому європейському просторі і яка протирічить європейському духові. На різноманітних полі-тичних шоу наші політологи і різноманітні експерти нама-гаються представити соціалістичну ідею, як популізм і тим самим її дискредитувати в очах українського виборця. Українські псевдополітики дійсно використовують популізм в якості своєї «фішки» на виборах і хоча це не дає особ-ливих дивідендів, але дискредитує саму політику і політи-ків, як суспільне благо.
Пишу про це тому, що сьогодні чи завтра буде оголошено про проведення дострокових чи чергових парламентських виборів і українському виборці прийдеться знову вибирати між поганим і ще гіршим, або між розумними брехунами і популярними артистами …
Не може бути політики без політичної ідеології, як не може людина бути політиком поза межами ідеологічної політичної партії.
В радянські часи в 10 класі був такий предмет, який нази-вався суспільствознавство, а у всіх вузах всі мали навіть здавати державний екзамен з такого предмету, який нази-вався науковий комунізм. Проблема російського більшо-визму була в тому, що вони за науковий комунізм вида-вали те, що ним не було. Основною проблемою наших українських більшовиків, які керують Україною за мос-ковськими порадами всі роки її незалежності є те саме. Вони видають суспільству за правду те, що нею не є і це по всіх питаннях суспільствознавства. Звідси виникає те відчуття, яке Ліна Костенко сформулювала наступним чином.
«Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів…»
Звертаюсь до всіх свідомих і небайдужих українців долучитись до проекту створення національної ідеологічної політичної партії. Нам важливо навіть не стільки створення самої партії, як організації, нам найперше є надзвичайно важливо створити правильну політичну ідеологію державотворення, бо якщо буде ідеологія, то партія створиться сама по собі, бо це те саме, що і в бізнесі. Якщо науковці придумали нову технологію виробництва, то рано чи пізно хтось її реалізує вже в конкретному виробництві.
Ідеї, які оволодівають масами, стають реальною силою.