“Таємний ланч”

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

 Погляньте, що відбувається! Порошенко зачинився в кабінеті з Гройсманом і Парубієм після інавгурації Зеленського: подробиці

Колишній президент Петро Порошенко, глава уряду Володимир Гройсман і спікер Верховної Ради Андрій Парубій замкнулися в кабінеті після інавгураційної промови Володимира Зеленського у Верховній Раді. Про це повідомив в своєму телеграм-каналі народний депутат України Сергій Лещенко.

По його словами, анонс розпуску Верховної Ради став холодним душем для більшості депутатів. “До проведення дострокових виборів Зеленський також закликав прийняти нові закони про вибори, про скасування депутатської недоторканності, про незаконне збагачення. Після закінчення інавгурації в кабінеті спікера Андрія Парубія зібралися прем’єр-міністр Володимир Гройсман і колишній президент Петро Порошенко. Вони зібралися думати, що робити далі “, – написав Лещенко.

Нагадаємо, сьогодні пройшла урочиста інавгурація переможця на виборах президента Володимира Зеленського, під час якої він зробив кілька гучних заяв. Зокрема, розпустив Верховну Раду.

Найпершим завданням Зеленський на інавгурації назвав припинення вогню на Донбасі.

«Я готовий втрачати свою популярність, свої рейтинги. Я готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир », – заявив він.

Президент закликав чиновників не ставити в кабінетах його портретів, а натомість тримати там портрети своїх дітей і перед кожним рішенням, дивитися їм в очі.

« Президент – не ікона. Я прошу всіх: щоб в ваших кабінетах не було моїх портретів, повісьте краще фотографії своїх дітей і перед кожним прийняттям рішення дивіться в очі саме їм », – сказав Зеленський.

Джерело