ПОЛТОРАК ТА ГРИЦАК ПОДАЛИ У ВІДСТАВКУ

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї

26/06/2019 admin 0

Українська делегація у ПАРЄ офіційно оголосила про рішення зупинити роботу в Асамблеї на знак протесту проти повернення делегації РФ. Як повідомляє “Європейська правда”, про це заявив голова […]

 

Міністр оборони України Степан Полторак подав у відставку.

Також сьогодні вранці стало відомо, що глава Служби безпеки України Василь Грицак, всі його заступники та члени команди подали рапорти про звільнення. Про це інформує прес-служба відомств. “Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади Голови СБУ. Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками Голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії. Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби. Колективу Служби безпеки України  є чим пишатися”, – йдеться у повідомленні СБУ з посиланням на Василя Грицака.

«Пане Президенте України — Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, з повагою ставлюсь до Вашого конституційного права визначитись з Міністром оборони України і подати кандидатуру на затвердження до Верховної Ради України відповідно до Законів України «Про національну безпеку України», «Про Кабінет Міністрів України» прошу Вас розглянути встановленим порядком питання щодо звільнення мене з посади Міністра оборони України. Честь маю!», — заявив Степан Полторак.

Зазначимо, що новообраний глава держави Володимир Зеленський під час промови в парламенті закликав звільнити глав Міністерства оборони, ГПУ та СБУ.

Як відомо, 17 травня Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про те, що написав заяву про звільнення. Згодом про відставку повідомив і секретар РНБО Олександр Турчинов, правда це рішення ще має схвалити президент.

Джерело: https://syla.news/2019/05/20/poltorak-ta-grytsak-podaly-u-vidstavku/
© SYLA NEWS