АБИ ПОБОРОТИ АМБРОЗІЮ У КРОПИВНИЦЬКОМУ, ПОТРІБНО ЩОНАЙМЕНШЕ СІМ РОКІВ

Доля Приватбанку вирішена! Щойно суд виніс остаточний вердикт у справі Коломойського, подробиці

22/05/2019 admin 0

Олігарх Ігор Коломойський судився з НБУ та ПриватБанком щодо компаній, які намагалися зняти з себе зобов’язання по кредитах рефінансування.Про це пише видання НВ Бізнес. Повідомляється, […]

Враховуючи біологічні особливості амброзії та умови населеного пункту, для ефективної боротьби зі шкідником у Кропивницькому необхідно запровадити одночасне та систематичне протягом мінімум семи років комплексне застосування механічного, хімічного та фітоценотичного методів та соціальних заходів.

Про це йдеться в рішенні міської ради про затвердження програми із комплексної боротьби зі шкідником, передає кореспондент CBN, передає «МК».

Через засміченість понад 70% ландшафтів України амброзією полинолистою кількість алергічних захворювань серед наших співгромадян, викликаних саме цією рослиною, постійно зростає.

Універсальних фармакологічних препаратів для профілактики та захисту здоров’я людей від алергії на амброзію полинолисту нині не існує.

У 2018 році в Кропивницькому зареєстрували 2800 випадків алергічних захворювань. Серед них 1197 – доросле населення, 1587 – діти та підлітки. Кількість звернень до консультативної поліклініки обласної дитячої обласної лікарні становить 1962.

Джерело:
Мій Кіровоград