Відсторонений глава КСУ Шевчук звинуватив Порошенка в держперевороті

https://i0.wp.com/ki.ill.in.ua/m/670x450/24417560.jpg?ssl=1За цим злочином стоїть головний вигодонабувач Порошенко, який докладає всіх зусиль для утримання влади шляхом збереження контролю над головними державними інститутами …

Судді Конституційного суду України сьогодні ввечері обрали новим головою суду Наталію Шапталь.

Про це повідомляє «Країна» з посиланням на джерело в Конституційному суді.

Шаптала стала суддею КСУ у вересні 2010 року, а незабаром проголосувала за повернення Конституції 1996 року, яка передавала президенту Януковичу великі повноваження.

Через це вже після перемоги Майдану Шаптала стала фігурантом кримінальної справи по узурпації влади Януковичем. І за допомогою цієї справи Банкова міцно тримала її на гачку.

Як заявив відсторонений глава КСУ Станіслав Шевчук, він вважає рішення суддів, які позбавили його статусу судді, антиконституційним, і не має наміру його визнавати.

– Остання «міна» від Порошенка? Конституційний суд проголосував за звільнення свого глави

Шевчук планує звернутися в суди і в правоохоронні органи.

Те, що сталося він назвав антиконституційним переворотом в інтересах президента Петра Порошенка, про що написав у Facebook .

«Сьогодні відбувся антиконституційний переворот в Конституційному Суді України та захоплення державної влади з боку осіб, які займали посади суддів Конституційного Суду України», – зазначив Шевчук.

Суддя вважає, що його колеги «зробили тяжкий кримінальний злочин, пов’язаний з поваленням конституційного ладу».

При цьому, на думку Шевчука, «переворот стався в поспіху, з грубими і кричущими порушеннями».

«Безумовно, що за цим злочином стоїть головний вигодонабувач Порошенко, який докладає всіх зусиль для утримання влади шляхом збереження контролю над головними державними інститутами», – написав екс-глава КС.

загрузка …

Шевчук додав, що «не збирається здаватися» і звернеться до суду і до правоохоронних органів.

«Закликаю всіх відповідальних і небайдужих громадян України об’єднатися для захисту нашого вибору, новообраного президента і Конституції», – підсумував звільнення суддів.