Про персонажів у мережі

Мандрівка поромами Балтійського моря

18/07/2019 admin 0

Мандрівка поромами Балтійського моря Літо кудись кличе. А ми рушили до країн Балтії і Скандинавії. Вирішили проїхати Білорусь, Литву, Латвію, Швецію, Фінляндію, Естонію. Заодно побувати […]

Є така професія – Батьківщину захищати. А є інша – в соцмережах гадити. Деякі роблять це за покликанням, вихлюпуючи на сторінки мереж наповнення своєї нікчемної душі, яка нічого, крім лайна, в цьому житті створити не здатна. А є досить цікаві персонажі, для яких це є роботою, що приносить непогані статки. І, що цікаво, замовник продовжує оплачувати тролеферми. Попри негативний результат їх діяльності під час виборів.
Ось вам досить цікавий персонаж, висновки про якого робіть самі. Марина Ковальчук. Місце роботи, як зазначено на сторінці, телеканал «Прямий», хоча жодної згадки я про неї там не знайшов. Але спрямованість її публікацій цілком відповідає редакційній політиці «Прямого». Надзвичайно продуктивна: за 6 годин перебування в ФБ – 26 публікацій. Всі вони – перепости матеріалів з різних ресурсів, які ще треба знайти, проаналізувати і розмістити. Це означає, що персонаж практично не підіймає свою п’яту точку від комп’ютера, який і є місцем її роботи. Або хобі. 20 публікацій з 26 – це відверте і цинічне знущання над новообраним президентом у всіх можливих формах. Переважна більшість – фейки. Тобто: персонаж виловлює з мережі все лайно, вилите на голову Зеленського і тиражує його зі своєї сторінки. І таких Марин – легіон! У відповідь захисники Зеленського не шкодують слів на адресу з останніх сил чинного президента, який, м’яко кажучи, вже надокучив своєю бурхливою діяльністю, апофеоз якої чомусь припав на кінець каденції. Різниця між критиками у тому, що перші засуджують імовірні дії майбутнього президента, глузуючи, що його до складання присяги не допускають, а останні – цілком реальні, про які після закінчення виборів взагалі важко говорити без матюків.
З однієї сторони, дії критиканів захищає Декларація про свободу політичних дебатів у засобах масової інформації, схвалена 12 лютого 2004 року на 872- му засіданні Комітету Міністрів Ради Європи, де мова йде про те, що публічна особа повинна бути готова до критики, допустима межа якої щодо неї є значно ширшою. З другого боку, публічні особи, при порушенні їх честі, гідності, ділової репутації в порядку ст. ст. 270, 297, 299 ЦК України можуть визнати інформацію щодо них недостовірною в судовому порядку, змусити спростувати її та стягти з винних осіб моральну шкоду. Чим, наприклад, скористався не всіма шанований депутат Мураєв (Дніпровський районний суд м. Києва, справа № 755/7842/16-ц).
Чому би не дати команду юристам Зеленського, чиє ім’я паплюжать найбільше, притягти до відповідальності тих критиканів, які реально порушують приписи чинного законодавства, розповсюджують недостовірну інформацію, порушуючи права публічної особи? Враховуючи кількість такої публіки, на цьому можна непогано заробити! І повітря на ФБ очиститься…

Нет описания фото.