У РАДІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ЧЕРГОВИЙ ПРОЕКТ ПОСТАНОВИ ПРО ІНАВГУРАЦІЮ ЗЕЛЕНСЬКОГО

 

Народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Володимир Куренной зареєстрував ще один проект постанови про призначення інавгурації Володимира Зеленського на 17 травня.

Відповідна постанова зареєстрована 14 травня.

Читайте також: У Зеленського не згодні посувати інавгурацію на нові запропоновані дати

Тепер її має розглянути регламентний комітет Ради. Він проведе засідання 14 травня о 12:00, на якому розгляне всі проекти постанов про дати інавгурації і обере ті, які згодом винесуть на голосування.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано шість постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Читайте також: Порошенко заявив, що хоче якомога швидшої інавгурації Зеленського

Народний депутат України Віктор Балога

У Раді зареєстрували ще одну постанову із датою інавгурації Зеленського
запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував

До Ради внесли вже третю постанову про дату інавгурації Зеленського
перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 – День пам’яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції “Блоку Петра Порошенка”, голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін

Каплін зареєстрував у Раді постанову із інавгурацією Зеленського на стадіоні
своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК “Олімпійський”.

ВІДЕОДату інавгурації президента Верховна рада призначить цього тижня

Про це на засіданні погоджувальної ради напередодні заявив спікер Андрій Парубій. Почати новий пленарний тиждень голова парламенту планує з розблокування підписання закону про мову, а от за призначення інавгурації депутати, найімовірніше, візьмуться у четвер. Обстоювати дату 19 травня, на якій наполягає сам новообраний президент Зеленський, прийшли позафракційні нардепи Віталій Купрій та Надія Савченко.

 

ТСН. Ранок Сьогодні, 08:13 Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/u-radi-zareyestruvali-chergoviy-proekt-postanovi-pro-inavguraciyu-zelenskogo-1344540.html