facebook
СУРМА

Піде до Верховної Ради? Гордон зробив термінову заяву. Отруївся політикою

Мандрівка поромами Балтійського моря

18/07/2019 admin 0

Мандрівка поромами Балтійського моря Літо кудись кличе. А ми рушили до країн Балтії і Скандинавії. Вирішили проїхати Білорусь, Литву, Латвію, Швецію, Фінляндію, Естонію. Заодно побувати […]

Український журналіст Дмитро Гордон в інтерв’ю НВ розповів, що вже “отруївся” політикою і не збирається знову в неї повертатися. Він зазначив, що йому подобається його життя, а політика його занапастить. 

«Я нікуди не збираюся йти. Я був в Київраді пару років, я за цей час отруївся цією політикою, цими людьми нещасними, всім цим. Це отруює. Оскільки у мене гарна якість життя і гарне спілкування, я ніколи не розміняю його на це гівно. Тому до Верховної Ради я не піду, в партійному будівництві участі не буду брати», – зазначив Гордон.

Як повідомив журналіст, йому важливо було «розбудити суспільство»: сказати, щоб не голосували за Петра Порошенка і він свою роль виконав. Також Гордон висловився про роздачу російських паспортів.

Це диверсія і елемент гібридної війни, в майбутньому Росія може використовувати це для початку військової операції в Україні нібито для захисту російських громадян, зазначив засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон і нагадав, що свого часу до схожого кроку вдавався лідер нацистської Німеччини Адольф Гітлер.

Спрощена видача російських паспортів громадянам України – це елемент гібридної війни, яку Кремль веде проти України.

“Сам факт видачі російських паспортів громадянам України – це просто диверсія. Це яскравий прояв гібридної війни, яку Росія веде проти України”, – сказав Гордон.

На його думку, Верховна Рада повинна прийняти закон, згідно з яким громадянам України дозволяється отримати ще одне громадянство, крім громадянства країни-агресора – Росії. За порушення цього закону потрібно позбавляти громадянства України, вважає журналіст.

“На місці Верховної Ради я б негайно прийняв закон про те, що українцям дозволяється мати два громадянства – українське та будь-якої іншої країни, крім РФ, оскільки з РФ зараз військовий конфлікт. Коли війна припиниться, тоді будемо говорити. Зараз ніяких паспортів Росії! Якщо хто-небудь з громадян України прийме російське громадянство, у нього негайно потрібно відібрати українське. Це потрібно прописати в законі. Наприклад, що протягом тижня кожен, хто прийняв російське громадянство повинен заявити про це офіційно і здати український паспорт”, – запропонував Гордон.

На запитання ведучого, чи не доведеться міняти для цього Конституцію України, Гордон відповів, що потрібно зробити все, щоб припинити повзучу анексію України Росією.

“Тому що не києм, то палицею … Військовим шляхом відібрали частину території – не йметься, свербить далі в одному місці, треба ще пройти всередину території [України], заглибитися, роздати якомога більше російських паспортів українським громадянам, а потім прийти на допомогу нібито російським громадянам, сказати: “Наші громадяни в біді! Їх ображають “. Цей трюк старий як світ. Цим [лідер нацистської Німеччини Адольф] Гітлер свого часу користувався, цим тепер хоче скористатися і Російська Федерація”, – зазначив журналіст.