facebook
СУРМА

Використовує метод Леніна: Порошенко звинуватили в захопленні влади

Доля Приватбанку вирішена! Щойно суд виніс остаточний вердикт у справі Коломойського, подробиці

22/05/2019 admin 0

Олігарх Ігор Коломойський судився з НБУ та ПриватБанком щодо компаній, які намагалися зняти з себе зобов’язання по кредитах рефінансування.Про це пише видання НВ Бізнес. Повідомляється, […]

Петро Порошенко готовий використовувати будь-які методи для того, щоб залишитися при владі після свого програшу на виборах.

Про це в своєму Telegram-каналі пише відомий політолог Юрій Романенко з посиланням на Дмитра Скрябіна. Він зазначив, що чинний президент може спробувати зберегти свого крісло, використовуючи метод Леніна і своїх власних «хунвейбінів».

Він нагадай, що в далекому 1917-му році більшовики зайняли друге місце на виборах в Установчі збори, проте змогли захопити владу, оголосивши всіх своїх суперників «ворогами». На думку політолога, сьогодні схожу тактику вибрав і діючий президент.

«З 1917-го нічого не змінилося, стара випробувана тактика. Тоді на виборах в Установчі збори перемогли есери – 40,4% голосів виборців, 347 депутатів. На другому місці більшовики – 24%, 180 депутатів. На третьому місці есери України – 7,7%, 81 депутат. На четвертому місці кадети – 4,7%, 15 депутатів. Що роблять більшовики? Оголошують себе справжніми захисниками трудового народу, а інших – ворогами Радянської влади », – цитує Романенко Скрябіна.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чинний президент Петро Порошенко піде на радикальні заходи, щоб протягнути своїх партнерів в парламент. Про це стало відомо блогеру Єлизаветі Богутской. На своїй сторінці в Facebook вона розповіла, чому для Петра Порошенка буде вигідно розпустити Верховну Раду прямо зараз.

За словами автора, після програшу на виборах Володимиру Зеленському, гарант почав посилено працювати над запасним планом утримати владу в своїх руках. У нього є реальний шанс потайки посадити в парламент своїх друзів і партнерів завдяки праймеріз.

«Поки ми з вами обговорюємо викрутаси ВР і самонемочі, у Петра народжуються нові ініціативи», – поділилася Єлизавета Богутская. – «Найбільш вигідним було б для Петра зараз розпустити Раду». Його божевільні 25% проголосували б за БПП, навіть не знаючи, що там через праймеріз пройшли Свинарчук, Кононенко, Грановський, Луценки і т.д. Всі нові обличчя ».