Чотири причини, чому Зеленський розгромить Порошенко в другому турі

Порошенко просто остогид Україні.

Сериал "Слуга народа"
Українці голосуватимуть не стільки за Зеленського, скільки за його серіальний образ / Прес-служба 1 + 1

Я не вірю в перемогу Петра Порошенка на президентських виборах в Україні. В Україні досить грамотна соціологія, і, відповідно до соцопитувань, Порошенко чекає поразка, причому поразка з великим відривом від Володимира Зеленського.

Останні виміри думок говорять про те, що співвідношення буде приблизно 50/15. Не знаю, чи так буде в підсумку, але в перемозі Зеленського я не сумніваюся з кількох причин.

Перша – на боці Зеленського успіх. А людей приваблює успіх, отже, своїх виборців він не втратить.

Друга – досить великого успіху в першому турі домігся проросійський кандидат Юрій Бойко, і важко собі уявити, що в другому турі виборці Бойко проголосують за Порошенка. Швидше, можна припустити, що вони будуть голосувати за Зеленського.

Мені важко уявити, що виборці Тимошенко проголосують за Порошенка. Тому що Тимошенко і Порошенко – смертельні вороги. Тимошенко – це популіст без кордонів. Отже, легше припустити, що її прихильники будуть голосувати за Зеленського, ніж за Порошенко.

Третє – міркування психофізичне або, якщо хочете, метафізичне: це – казка. Зеленський – це казка.

Адже голосують не за Зеленського, а за Василя Голобородька, тобто за людину, яка в кіно говорить те, що люди сьогодні хочуть чути: що жирні номенклатурні свині – це жирні номенклатурні свині, що всіх цих кнурів потрібно знищувати, що влада належить худобі, а повинна належати народу і так далі. Голобородько говорить все те, що люди хочуть чути. І люди хочуть, щоб ця казка стала бувальщиною. Люди не люблять, коли їм не доказують казки до кінця.

З цієї причини, думаю, що люди захочуть перетворити казку на дійсність і проголосують за Голобородько. А то, що на даний момент у Голобородько псевдонім Зеленський … Ну, Зеленський так Зеленський – був би Петровський, голосували б за Петровського. Голосують за архетип. А архетип середнього українця знайдений вдало. Сценарій придуманий вдало. Ось за цей сценарій і голосують. Як в Росії на Новий рік всі дивляться “Іронію долі, або З легким паром!”: Артист Андрій Мягков, старий і хворий чоловік, абсолютно нікого не цікавить, а ось Женя Лукашин – герой, якого він грає – як і раніше всіх приваблює, тому що це відповідає якомусь людському архетипу. Ось це той же самий випадок. Як кажуть, гештальт повинен бути завершений. Тобто казка повинна бути розказана до кінця. З цієї причини проголосують за Зеленського.

Четверта причина – Порошенко просто остогид Україні . У 2014 році він переміг у першому турі президентських виборів, отримавши 9 мільйонів голосів, а зараз в першому турі він отримав 3 мільйони голосів. Це – політичний крах. Порошенко викликає огиду у своїх колишніх виборців, відповідно, за нього вони голосувати не будуть, а значить, голосувати вони будуть проти нього, тобто за Зеленського.

Отже, мій прогноз: за всіма перерахованими причинами, а то й станеться якась несподівана катастрофа (наприклад, якщо під час дебатів Зеленський заплаче і втече за трибуну), то Володимира Зеленського виберуть президентом.