Вибори в Кропивницькому: В коншню не можна – тільки на станцію юних техніків…

Люстрація на люстрацію. Як Зеленський і Євросолідарність підходять до очищення влади напередодні виборів

17/07/2019 admin 0

Зеленський запропонував люструвати всіх представників влади часів президентства Порошенка Після скандалу із призначенням Андрія Богдана, який підпадає під кілька критеріїв Закону про очищення влади, головою Адміністрації […]

Результат пошуку зображень за запитом "станція юних техніків кропивницький"Дивне місце для роботи ОВК №99 вибрали в Кропивницькому – станцію юних техніків, що розташована подалі від людського ока, практично  майже на околиці міста, поруч з будинками приватного сектора та неподалік від тюрми. Невідомо чи є там актова зала хоча б на 200- 300 місць, адже здавати звіти про підсумок голосування приїде приблизно 450 осіб. До цього треба додати, в непристосованому приміщенні на майже околиці повинно працювати 34 члени ОВК з бухгалтерією та комп’ютерниками, добрі півсотні спостерігачів, а серед них як мінімум з десяток міжнародних, довірені особи та представники ЗМІ. Для чого і кому потрібні такі метаморфози з організацією тисняви та інших незручностей? Навіть в любому селі чи райцентрі все організували б краще.

Історія виборів у Кропивницькому давня, але майже завжди міські, обласні та окружні комісії розміщали у центрі міста: міській чи обласній раді, Будинках культури та приміщенні коледжу, яке в радянські часи було будинком політпросвіти. А тут на тобі – нове політичне ноу-хау. Кажуть, що раніше там дитячий садок., може тому і вибори вирішили провести по-дитячому. На жаль пісочниці прибрали…

А ще в історичному плані в 2004 році в місті був сумнозвісний  на всю Україну і світ сотий округ з знаменитими математичними махінаціями та голодуючими захисниками архіву бюлетенів з Комітету виборців України. Цікава думка представників цієї громадської організації та “ОПОРИ”. Де ще в обласних центрах так повелися з розміщенням ОВК?

Та в стані конюшні без перебільшення перебуває виборча дільниця № 350814. Пропозиція до влади  встановити біотуалет чомусь не сприймається. На дільниці за десять днів до виборів немає столів, стільців, телефона Компьютера та сейфа для бюлетенів. Дивно влада міста ставимться до виборів надаючи під ДВК подібні приміщення. А до конюшні згадане приміщення має майже пряме відношення, адже там перебуває саме ветеринарна установа.