Політолог розповіла, чому Путін готовий до переговорів з Тимошенко і Зеленським

Люстрація на люстрацію. Як Зеленський і Євросолідарність підходять до очищення влади напередодні виборів

17/07/2019 admin 0

Зеленський запропонував люструвати всіх представників влади часів президентства Порошенка Після скандалу із призначенням Андрія Богдана, який підпадає під кілька критеріїв Закону про очищення влади, головою Адміністрації […]

 • Досить вивчення російського інформаційного простору хоча б на протязі одного дня, щоб переконатися, що для Росії прийнятний будь-який кандидат, крім Порошенка. Також можна відзначити періодичні компліментарні висловлювання на адресу Зеленського і Тимошенко, як двох з трьох можливих претендентів на вихід у другий тур.

  81_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це у своєму блозі пише політолог Олеся Яхно.

  Вона зазначає, з коміком Володимиром Зеленським давно все ясно. Справа не є цілісним кандидатом в президенти, а просто грає чергову роль, але тільки не в фільмі, а в житті і роль цю щедро оплачує олігарх Коломойського. Також по Зеленському все ясно після його компліментів адресу Росії, а також після заяви про готовність шукати компроміс з Путіним, такого в Кремлі вже і чекають. Несамодостатність і слабкості кандидата Зе – це головна можливість для Москви почати диктувати свої умови і вимагати їх виконання від нового президента України.

  Політолог підкреслює, з Юлією Тимошенко теж все зрозуміло. І не тільки в силу її політичного бекграунду з відверто проросійськими кроками. І не тільки в силу її постійної подвійності позиції, але і в силу вразливості репутації Тимошенко, включаючи історію її спільного офшорного минулого з Лазаренком. Напевно, Тимошенко вважає великим досягненням те, що її лобістам напередодні виборів вдалося зірвати мирову угоду Лазаренко з американським правосуддям, і, тим самим, затримати повернення мільйонів вкрадених доларів назад в Україну. Але це не знімає проблеми в цілому для країни. І якщо тема знята до виборів, після виборів вона все одно буде актуалізована. І спільне офшорне минуле з Лазаренком – це далеко не все. У цьому сенсі, для Росії, звичайно ж, вигідний кандидат, який потенційно має проблеми з репутацією на Заході. Що, знову ж таки, як і в випадку із Зеленським, створює передумови для нав’язування Росією своїх умов України.

  Джерело: replyua.net.