facebook
СУРМА

Це припущення може засмутити опонентів Порошенка

«Я був шокований тим, що всі схеми розкрадання держави лежать прямо на поверхні, її грабували відверто й нагло»

20/05/2019 admin 0

Тетяна Висоцька #тетянависоцька365 14 років тому, 20 травня 2005 року, у газеті «Сільські вісті» вийшло інтерв’ю на той час міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка […]

Маю гіпотезу. За якийсь тиждень соціологія підтвердить або спростує її.

Це припущення може засмутити опонентів Порошенка. Суть цього припущення полягає в тому, що Свинарчукґейт може ніяк або майже ніяк не вплинути на позитивну електоральну динаміку чинного Президента. Поясню чому.

Виборча кампанія Порошенка будується не так на його заслугах, як на страху. На страху від можливої перемоги Зеленського або Тимошенко. Значна частина виборців Порошенка голосуватиме не так за нього, як проти його опонентів. Ці виборці добре усвідомлюють недоліки Порошенка. Вони давно знають про Липецьк і всілякі нечисті оборудки, про Мальдіви і навіть про часті зустрічі з Медведчуком. Але для них ще більш неприйнтна перемога на виборах Президента коміка Зеленського або Путіна в особі Тимошенко чи того ж таки Зеленського. І нікого не цікавить, які стосунки з Кремлем у самого Петра Порошенка. Ми говоримо про позиціонування. Про те, як мільйони виборців сприймають ситуацію і кандидатів.

Тож може бути ще кілька серій розслідування про Свинарчука або сенсація про чергові Мальдіви. Страх сильніший за раціо.

Михайло Басараб