facebook
СУРМА

Петро Олексійович подарував Віктору Федоровичу коштовну картину

«Я був шокований тим, що всі схеми розкрадання держави лежать прямо на поверхні, її грабували відверто й нагло»

20/05/2019 admin 0

Тетяна Висоцька #тетянависоцька365 14 років тому, 20 травня 2005 року, у газеті «Сільські вісті» вийшло інтерв’ю на той час міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка […]

Цю картину президенту України Віктору Януковичу подарував міністр економічного розвитку і торгівлі в уряді Азарова Петро Порошенко.
Картину Івана Айвазовського «Константинополь на світанку» вартістю мінімум 2,7 мільйонів фунтів стерлінгів (за таку ціну картина була придбана на аукціоні Sotheby’s у 2007 році) Янукович отримав на День народження 9 липня 2012 року.Гарне полотно, але чому саме Стамбул, подумала я.

За поясненням не довелося ходити далеко. 5 червня 2012 року президент України В.Ф. Янукович на запрошення глави Уряду Туреччини Ердогана здійснив робочий візит до міста Стамбул з метою участі в роботі Регіонального саміту Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ). Зрозуміло, що міністр економіки теж був там.

Тобто, Петро Олексійович подарував Віктору Федоровичу коштовну картину в пам‘ять про час, проведений разом у Туреччині.

 

Щоб пан запам’ятав – і віддячив: економічними преференціями для бізнесу, можливістю обратися в парламент на виборах восени, а може й очолити Київ замість Попова, про що Порошенко на той час мріяв…

Але наступного року почався Майдан проти злочинної влади Януковича.

Цікаво, Айвазовський зараз з Яником у Москві?

Чи повернувся до попереднього власника?

Тетяна Висоцька