facebook
СУРМА

Садовий пояснив, чому знявся з виборів

«Європейська весна в Академії»

21/05/2019 admin 0

Цього року святкування Дня Європи в Україні стало особливо знаковим для великої творчої родини Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Спільною працею ми започаткували […]

Мер Львова Андрій Садовий каже, що на його рішення зняти свою кандидатуру з виборів вплинув скандал з розкраданнями в оборонці, скасування статті про незаконне збагачення та соціологічні рейтинги.

Про це він розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

За словами політика, саме зараз з’явився шанс, щоб на виборах, які відбудуться 31 березня, переміг єдиний кандидат.

“Журналістські розслідування, рішення Конституційного суду зовсім по-іншому змоделювали ситуацію – тепер люди зрозуміли, що нас чекає завтра, якщо динаміка знищення країни буде продовжуватися. Тож сьогодні є шанс на перемогу”, – пояснює Садовий.

Крім того, каже він, свою роль зіграли результати останніх опитувань соціологів.

“Я моніторю ситуацію в країні, бачу рейтинги, бачу рівень довіри, я реаліст”, – зазначає лідер “Самопомочі”.

За словами Садового, він вирішив підтримати саме Анатолія Гриценка, тому що той близький йому по духу.

“Для мене важливо, щоб 31 березня в другому турі зустрілися саме ті кандидати, які будуть безпечними для країни. Я Гриценка не ідеалізую, але за своїми цінностями він близький нам по духу”, – каже політик.

Нагадаємо:

  • 1 березня кандидат у президенти Андрій Садовий заявив, що вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка.
  • Цей крок ставить під сумнів потрапляння партії Андрія Садового у майбутній парламент. Не гарантоване таке потрапляння і партії Гриценка.