ТАК КРАЛИ ГРОШІ В УКРАЇНИ 

Чому переміг Зеленський: шість рівнів перемоги

20/08/2019 admin 0

Після президентських виборів з’явилося чимало пояснень, запропонованих як прихильниками переможців, так і прихильниками переможених. Всі ці пояснення, попри різноманітність і несумісність, мають спільну ваду: спрощення. […]

 

Екс-президент України Віктор Янукович використовував для виведення грошей з країни шведський банк Swedbank, вивівши з його допомогою щонайменше 3,7 мільйона євро або 34 мільйони шведських крон, повідомляє Шведське телебачення SVT в своєму розслідуванні.

(Інф. Радіо Свобода, щойно).

Автори матеріалу підкреслюють, що це – лише один епізод відмивання грошей Януковичем, по якому їм вдалося знайти підтвердження. Зараз у Швеції та деяких інших країнах триває розслідування щодо Swedbank: як і данський Danske Bank кілька його підрозділів підозрюють у відмиванні грошей з країн колишнього СРСР. Грошові трансфери, про які йдеться в розслідуванні, були зроблені 2011 року. Автори розслідування вважають, що гроші були отримані Януковичем в результаті хабара, і так само вважають українські слідчі, які займаються пошуком грошей екс-президента.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек
Юрій Матівос