БПП хоче по-новому виписати статтю про покарання за незаконне збагачення

Доля Приватбанку вирішена! Щойно суд виніс остаточний вердикт у справі Коломойського, подробиці

22/05/2019 admin 0

Олігарх Ігор Коломойський судився з НБУ та ПриватБанком щодо компаній, які намагалися зняти з себе зобов’язання по кредитах рефінансування.Про це пише видання НВ Бізнес. Повідомляється, […]

Як стверджує Герасимов, фракція виступає за покарання виключно в конституційний спосіб при незаконному збагаченні.

Фракція “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді ініціює розробку відповідно до Конституції законопроекту, який встановлюватиме покарання за незаконне збагачення.

Про це сказав голова фракції Артур Герасимов у кулуарах парламенту, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, БПП пропонує розробити відповідний проект закону і виписати в ньому статтю щодо покарання за незаконне збагачення таким чином, аби вона повністю відповідала Конституції.

Герасимов запевнив, що фракція БПП виступає за покарання виключно в конституційний спосіб при незаконному збагаченні. Також він закликав інші фракції парламенту долучитися до розроблення цього законопроекту.

Нагадаємо, Конституційний суд України скасував статтю 368-2 Кримінального кодексу про покарання за незаконне збагачення, визнавши її неконституційною.

У грудні 2018 року на цю статтю поскаржились 59 народних депутатів, інтереси котрих у суді представляв нардеп від “Народного фронту” Павло Пинзеник.