Наливайченко: «Маю план відновлення миру і відродження економіки. Знаю, що робити!»

Перша відставка у Зеленського: Зеркаль відмовилась від посади в АПУ

22/05/2019 admin 0

  Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль відмовилась від посади заступника голови Адміністрації президента України. Відповідний указ про її призначення, підписаний президентом Володимиром Зеленським, видалено […]

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що ставлять йому в соцмережах.

Україна – парламентсько-президентська республіка. Тож чому всі так палають бажанням стати президентом?

Думаю, що більшість насправді палає бажанням походити в президенти, а не справді працювати.

Більше того, зараз я дуже багато їжджу країною і бачу, що в областях, районах, селах немає кандидатів — тих, що в Києві реєструються. А я маю програму відновлення миру, деокупації і відродження економіки.

Для майбутнього президента найважливіше мати чіткий стратегічний план дій, чітке розуміння того як відновити мир, як добитися деокупації і як знищити корупцію у владі.

Вважаю, що знищити корупцію владу – це найменше і першочергове, що має зробити майбутній президент. Тому так мало з кандидатів зустрічається з людьми. Їм просто нема що сказати. Моє розуміння, мій план полягає в тому, що корупцію ми знищимо і що новий український президент справді буде служити людям. Я знаю, як це зробити і зможу так зробити!