facebook
СУРМА

АТАКИ НА МОЗ І ВІДСТОРОНЕННЯ СУПРУН МАЮТЬ РОСІЙСЬКИЙ СЛІД – ЗАСТУПНИК МІНІСТРА МОЗ 

Чому переміг Зеленський: шість рівнів перемоги

20/08/2019 admin 0

Після президентських виборів з’явилося чимало пояснень, запропонованих як прихильниками переможців, так і прихильниками переможених. Всі ці пояснення, попри різноманітність і несумісність, мають спільну ваду: спрощення. […]

Сьогодні це стосується в.о. міністра МОЗ, а завтра це може торкнутися міністра оборони.

За словами заступника міністра МОЗ Павла Ковтонюка, атаки на Міністерство охорони здоров’я України, зокрема відсторонення Уляни Супрун від повноважень в.о. міністра, мають російський слід. Про таке повідомляє Укрінформ.

“Справа Супрун” – це відверта неприхована атака. Ми дуже чітко бачимо, що вона ведеться людьми, які брешуть або є популістами, або мають чіткий російський слід. Завжди було так. І жодного разу не було нічого конструктивного, ані критики медичних реформ, які втілюються, ані пропозицій”, – наголосив Ковтонюк.

З точки зору заступника міністра прецедент щодо відсторонення в.о. міністра є дуже небезпечним і стосується не лише МОЗ, а в цілому є наднебезпечним для стабільності роботи українських органів влади.

“Виходить, що будь-яка людина, будь-який громадянин може подати позов в Окружний адміністративний суд на будь-якого держпосадовця, будь-якого міністра, і суд просто зупинить його роботу, навіть до розгляду справи. Сьогодні це стосується в.о. міністра МОЗ, а завтра це може торкнутися міністра оборони”, – наголосив Ковтонюк.

Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров’я.