Наливайченко: «Іду в президенти, щоб створити справедливу державу і економіку розвитку»

Чому переміг Зеленський: шість рівнів перемоги

20/08/2019 admin 0

Після президентських виборів з’явилося чимало пояснень, запропонованих як прихильниками переможців, так і прихильниками переможених. Всі ці пояснення, попри різноманітність і несумісність, мають спільну ваду: спрощення. […]

Щодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на питання, що йому ставлять у соцмережах.

Ви вірите, що ментальність людей вже готова до того, щоб почати змінювати ситуацію в країні з самих себе?

Я переконаний в тому, що треба поставити ціль. Я говорю відверто людям – йду в президенти, щоб створити справедливу державу і економіку розвитку.

Ось ці два поєднання і є моїм розумінням та баченням майбутнього України. І я говорю кожній українській родині: у вас і ваших батьків буде зарплата, жінок будуть нарешті поважати, а не вважати домогосподарками, діти нарешті будуть захищені від хвороб та епідемій, а не як зараз – неякісні вакцини, епідемії кору та грипу, через що діти місяцями не ходять до школи.

Я стверджую, що для країни настав час спочатку захистити людину і повернути економіку на шлях розвитку. Найкращі іноземні інвестиції ми будемо залучати, але дбати про рідну землю має нова українська влада.