Що хоче кандидат Наливайченко?

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Журналісти аналізують обіцянки кандидатів у Президенти України, оголошені ними під час офіційного висунення. Знайомимся з В.Наливайченком.

– Наливайченко є відомою публічною фігурою, що не має негативного іміджу! – сказав відомий журналіст Анатолій Авдєєв, – Відповідно, має шанси як на президентських, так і парламентських перегонах. Зрозуміло, цьому політику варто йти на політичні перемовини з іншими гравцями. Зрозуміло, він має гарантоване політичне майбутнє!

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко представив свою програму делегатам  з’їзду партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість», які одноголосно проголосували за його висунення кандидатом на посаду Президента України.

IMG_2392-min

«Як для людини, яка присвятила себе служінню власному народу у сфері дипломатії і національної безпеки, спокій та безпека українського громадянина є для мене пріоритетом з пріоритетів. Українські громадяни, діти, жінки, літні люди мають бути захищені і убезпечені, де б вони не знаходилися: на вулиці, на дорозі, чи за кордоном. Я поверну українським громадянам спокій та безпеку!» — наголосив Валентин Наливайченко.

 

За його словами «людина, а не президент, депутати чи судді, має бути недоторканною в Україні і почуватися в безпеці». Наливайченко має намір ініціювати суттєве підняття термінів покарань за будь-які злочини насильницького характеру, а особливо за злочини щодо неповнолітніх, жінок, старих і немічних людей.

«Насилля має бути рішуче викорінене із нашого повсякденного життя, у якій би формі воно не відбувалося», — переконаний він.

Наливайченко також обіцяє добитися відновлення дії принципу невідворотності покарання для злочинців.

«Ані президент, ані жоден з представників влади ніколи більше не використовуватиме силовиків у боротьбі з політичними опонентами, для тиску на приватний бізнес, переслідувань представників засобів масової інформації», — наголошує політик.

«Українська людина має бути захищена не лише з точки зору права, безпеки, а також володіти непорушними соціальними гарантіями», — переконаний Наливайченко. Він має намір ініціювати ухвалення Кодексу соціального захисту громадян, який зобов’язуватиме уряд вчасно і в повному обсязі виплачувати громадянам гідну зарплату, пенсії, стипендії, соціальні виплати та допомогу.

Експерти відзначають певну близькість цього кандидата до Юлії Тимошенко. Є припущення, що перед виборами він зніме свою кандидатуру саме на користь цього кандидата, навзамін отримавши прохідне місце у списку БЮТ на парламентських виборах.

Хоча, можливе і самостійне політичне “плавання” Наливайченка у випадку отримання ним високих відсотків на президентських виборах.

Тут зберігається інтрига…

Підготувала Марина Валігура