ЗМІ: Порошенко екстренно продає своє майно

Чому переміг Зеленський: шість рівнів перемоги

20/08/2019 admin 0

Після президентських виборів з’явилося чимало пояснень, запропонованих як прихильниками переможців, так і прихильниками переможених. Всі ці пояснення, попри різноманітність і несумісність, мають спільну ваду: спрощення. […]

14 січня, в понеділок, на сайтах оголошень в інтернеті почали з’являтися повідомлення про терміновий продаж майна Петра Порошенка, в тому числі фабрики Рошен. Серед основних причин вказується терміновий переїзд.

Як передає replyua.net, «Термінова розпродаж майна в зв’язку з переїздом», – сказано в оголошеннях.

Потрібно підкреслити, що в контактній інформації було вказано діючий сайт корпорації Порошенко Рошен, а також електронна пошта а.poroshenko@gmail.com.

Відзначається, що майно продається без посередників, ціна від власника, і продавець воліє готівкову оплату. «Торг доречний, але не бажаний, тому що потрібні гроші. Бажано – кеш. Без посередників, ціна від власника. Брокерів, а також представників їх організацій, так само як і НАБУ, НАПКА та інших організацій – прохання не турбувати. Петро Лев », – йдеться в оголошенні.

Також на сайтах оголошень зазначено, що майно продається в зв’язку з вимушеним переїздом за кордон.

Майно продається за хорошою знижкою. Крім того, в оголошеннях зазначено, що на продаж виставлено майно, що перебуває на території Росії. Потрібно відзначити, що раніше сайт strana.ua повідомляв про те, що президент України зареєстрований в соцмережах під ніком Peter Lions (Петро Лев).