Віталій Скоцик став кандидатом у Президенти України. Хто це?

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Зі своєю командою відвідав ЦВК та отримав офіційне посвідчення кандидата на пост Президента України.

“ЗА” реєстрацію мене кандидатом у Президенти України одноголосно проголосували усі 12 присутніх членів ЦВК.
Хочу подякувати співробітникам ЦВК за якісну роботу та професійні поради щодо оформлення усіх необхідних документів. Впевнений, що виборчий процес у надійних руках.-повідомив у соцмережах Віталій Скоцик.
Попереду – представлення та обговорення моєї програми, зустрічі з виборцями у всіх регіонах Україні та міжнародними партнерам нашої держави. Хочу запевнити наших громадян – вибір є! Сильні – разом!

Журналісти вирішили дослідити доступні факти  про нового кандидата з відкритих джерел.

Перш за все привернув увагу яскравий пост патріота і добровольця АТО з позивним Сивий:

Друзі, ану подивіться на цього хлопця. Давненько за ним спостерігаю. Здається він якраз те явище, якого давно вже не було на теренах нашої Неньки.- написав Андрій Сивий
Я переконаний, що абсолютна більшість моїх друзів, це адекватні, розумні і освітчені люди. Тому не буду вам тут співати диферамби про цю людину, тим більше, що сам його мало знаю. Але все що знаю, все в моєму розумінні, чистий позитив.
Як Ваша думка, панове Друзі, Громадяни, Українці, Побратими?

Олександр Вовчанин: Дуже мало про нього інформації, хто він звідки чим заслуговує повагу? фундамент на вибори робиться задовго до них хоча б інформативно.
Андрій Сивий: От 100%. Тих, кого ведуть, їх ведуть по схемі – “правильно”. А цей пацан сам карабкається. Забив на всі схеми і “правила” і пре. Можливо варто придивитися, і людям правильним показати.
Віталій Скоцик – голова Аграрної партії України
Народився 15 березня 1972 року у с. Симонів, Гощанського району, Рівненської області.
Навчався у Національному аграрному університеті та Університеті Пурд’ю (США).
Має ступені кандидата сільськогосподарських наук, доктора економіки у сфері стратегічного менеджменту, Почесний Академік Академії Аграрних наук України, Почесний Професор Харківського політехнічного університету.
Нагороджений орденом за заслуги ІІІ ступеня. Переможець у номінації «Людина року» (2009) у номінації «Менеджер року», кращий іноземний менеджер у Великобританії (1996), численні грамоти та відзнаки за внесок у розвиток аграрної галузі. Почесний громадянин двох міст в США. Заступник Голови Аграрного Союзу України.
Працював викладачем у Національному Аграрному Університеті (1994-1995), директором філіалу Natures Way Foods (Великобританія) (1995-1997). З 1997 року працює на різних посадах у American Machinery Company (АМАКО). З 2012 року по грудень 2014 очолював наглядову раду групи компаній АМАКО. За цей час компанія АМАКО була визнана переможцем номінацій «Краща мережа агротехнологічних центрів в України (2008, 2010-2013)», «Кращим роботодавцем України». 2009-2012 — Головний виконавчий директор, Landkom International. За роки правління, компанія Landkom була визнана «Кращим агрохолдингом України» (2010-2011), та «Кращим роботодавцем» (2011).
З 2012 по 2015 завідувач кафедри конярства, кіннозаводства та економіки тваринництва Національного Університету біоресурсів та природокористування України.
У 2009 став членом Аграрної партії України. 2010 обраний заступником голови партії, а у вересні 2014 році головою Аграрної партії України.
Володіє українською, англійською, російською мовами.