ЗМІ назвали головними зрадниками 2018 року Супрун, Мураєва і Коболєва

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Головними зрадниками у 2018 році оголошені в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, нардеп Євген Мураєв і керівник НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв. Такі результати антирейтингу «Зрадник-2018», опублікованому виданням «RealistOnline».

«Ми склали антирейтинг “Зрадник-2018”, в якому нагадали, хто з українських діячів різних сфер в минулому році очорнив себе більше всіх», – ідеться в статті. На першому місці опинилася тимчасово виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. На думку журналістів, у 2018 році Супрун фактично провалила медичну реформу й остаточно зруйнувала систему охорони здоров’я в Україні. «Не дивлячись на всі заяви Супрун про “покращення”, більшість лікарів як і раніше працює за смішну зарплату в 3-4 тисячі гривень на місяць. У них залишається лише два шляхи: брати з пацієнтів “подяки”, залишаючи медичну сферу однією з найбільш корумпованих в країні, або кидати все і їхати працювати за кордон: в Польщу, Чехію, Румунію та інші країни», – написали журналісти видання. Крім того, одним з найголовніших провалів Супрун назвали неможливість налагодити безперебійне постачання медикаментів з-за кордону, через що найбільш незахищені верстви населення стикалися з нестачею медикаментів.

На другому місці опинився нардеп Євген Мураєв, який спочатку зрадив своїх союзників з партії «За життя» Вадима Рабіновича, а потім і зовсім звинуватив опозицію в роботі на Росію і звернувся в СБУ з проханням перевірити діяльність «Опозиційної платформи – За життя».

«Така поведінка не пройшла повз уваги в Росії, з якою він раніше ніби як наполегливо хотів “дружити”, і РФ оперативно відповіла: політик потрапив в санкційні списки Кремля. Цим, за заявами деяких українських політологів, він остаточно відвернув від себе свій електорат, бо його позбавили можливості відвідувати РФ, і, як наслідок, – навіть гіпотетичної можливості вести переговори з тамтешніми політичними лідерами про мир в Україні просто немає», – йдеться в матеріалі.

На третє місце в топ головних зрадників поставили главу НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, який відзначився тим, що виписав собі премію в розмірі 7,9 мільйона доларів, а потім вивів ці гроші з країни на рахунок своєї матері в США. «Він, отримуючи і так просто космічну зарплату в понад 2 млн гривень у країні, що воює, з економікою у стагнації, легко дозволив собі ще й гігантську премію. По-друге, він вивів ці гроші за кордон, відкрито визнаючи, що його можуть засудити за махінації і корупцію.

Така антидержавна і просто шкідницька поведінка і дала йому посісти почесне третє місце в рейтингу “Зрадник-2018″», – зазначила редакція «RealistOnline».

На четвертому місці опинився перший заступник начальника Служби зовнішньої розвідки України Сергій Семочко, у якого виявилася елітна нерухомість в Київській області загальною вартістю понад 200 млн грн, якої чиновник не задекларував.

А закрив рейтинг колишній і новий голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, який виявився громадянином Великої Британії. * * *

Повний текст: http://prostir.co.ua/zmi-nazvaly-golovnymy-zradnykamy-2018-roku-suprun-murayeva-i-kobolyeva-25229/