Андрій Денисенко про Ільменіт

ДНІМ RIP І знову репутаційне

10/12/2018 admin 0

ДНІМ RIP І знову репутаційне Впродовж останніх днів тема “конкурсу” на директорську посаду лишається актуальною. Найсумніше – тези деяких людей про необхідність згуртуватися навколо нової […]

Ільменіт, сировину для виготовлення головного металу війни – титану, Росія на 5 році війни закуповує переважно в Україні.

Цей титан повертається до нас на Донбас у вигляді смертоносних виробів російської оборонки – розмаїтої зброї та боєприпасів.

Але, як виявилося, росіяни не лише закуповують, але й самі виготовляють ільменітовий концентрат на нашій території.

І роблять вони це на розташованому на Січеславщині Демуринському ГЗК, який фактично входить до складу державної корпорації російського ВПК «Ростех».

З метою зупинити експорт стратегічної сировини до держави-агресора, спільно з колегами-народними депутатами, спрямував сьогодні звернення до РНБО щодо необхідності запровадження закону «Про санкції» відносно власників Демуринського ГЗК.

Але насправді проблема набагато ширша – ми й досі не просто торгуємо з окупантом, а постачаємо сировиною та комплектуючими його військову промисловість, що має бути категорично заборонено.

Андрій Денисенко