Знахідки в палаці митрополита Павла – золото, жіночий одяг, фалоімітатори

Тріумфальна арка Андрія Райковича

23/09/2019 admin 0

Коли у Гуглі набираєш запит «Фото арки», то завжди вигулькують лише тріумфальні… Реконструйовану арку під залізницею в Кропивницькому з новим другим тунелем для проїзду містяни […]

 

митрополит ПавлоОголошення про продаж садиби, розташування і вид якої повністю збігаються з садибою одіозного намісника Києво-Печерської Лаври, з’явилося на сайтах нерухомості.

Про це повідомив у Фейсбуці журналіст програми “Схеми” Михайло Ткач, який одним з перших знімав елітну нерухомість митрополита Павла.

За даними ріелтора, який виставив об’єкт на продаж, триповерховий будинок площею 580 кв м розташований на ділянці в 40 соток. Садиба включає в себе також гостьовий будинок і будинок для охорони. А ось церкви, судячи з відео агентства нерухомості, на ділянці не побудували.

Читати також:  Ревізія у Києво-Печерській лаврі. Комісія Мінкульту перевіряє наявність цінностей

 

Будинок мебльований італійськми та англійськими меблями, а підлога виконана з мармуру.

Вся ця немонаша розкіш обійдеться новому власникові в 34 млн грн.

Нагадаємо. що в будинку митрополита Павла проводилися обшуки. Джерело в правоохоронних органах повідомило, що в будинку є кімнати, в стіни яких вмонтовані золоті пластини. Також у Павла є значна колекція дорогих годинників, інкрустованих коштовним камінням.

Крім предметів розкоші в спальні у владики знайшли жіночий одяг різних розмірів, два фалоімітатори і чоловічий мастурбатор.