ПРОРОЧІ І СПРАВЕДЛИВІ СЛОВА..

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

 

30 листопада 2018 року на 95 році життя помер 41-й президент США Джордж Буш-старший (роки президентства 1989-1993). Варто прислухатися до слів керівника могутньої демократичної держави.
”Знаєте, чому для росіянина була потрібна Україна? Тому, що там приріст населення вищий, ніж на самій Росії. Росіянам у минулих війнах були потрібні українці, щоб було кого посилати кидати гранати під німецькі танки. І – тільки. Але щойно у них появилася ядерна зброя і ракети, смисл утримання такої кількості голодних ротів став непотрібним. Росіянам простіше підвищити рівень життя свого російського населення, і щоб українці на них працювали так само, як у нас і на нас працюють мексиканці. Все рівно воювати з гвинтівкою і гранатами у сучасній війні не доведеться. Отже, стане непотрібною їм військова присяга українців”.
(Цитується за інтернет- виданням ”Обозреватель”).
Хтось заперечить сказаному?

Світлина: Президент США Джордж Буш-старший на тлі прапорів України і США під час прес-конференції у Білому домі після підписаної угоди з президентом України Леонідом Кравчуком щодо ядерної зброї. Вашингтон, 6 травня 1992 року. (Радіо Свобода).

На данном изображении может находиться: 1 человек, костюм
Юрій Матівос