facebook
СУРМА

Нардеп Станіслав Березкін прокоментував подання Генпрокурора до ВР про згоду на його арешт

«Я був шокований тим, що всі схеми розкрадання держави лежать прямо на поверхні, її грабували відверто й нагло»

20/05/2019 admin 0

Тетяна Висоцька #тетянависоцька365 14 років тому, 20 травня 2005 року, у газеті «Сільські вісті» вийшло інтерв’ю на той час міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка […]

 

Депутат Верховної ради Станіслав Березкін вважає справу про непогашений кредит “Ощадбанку” політично заангажованим і пов’язує його з початком передвиборної гонки, повідомляє “РБК Україна”. Так Березкін прокоментував подання генпрокурора до Верховної Ради про надання згоди на притягнення нардепа до кримінальної відповідальності.

Станіслав Березкін

Фото з www.facenews.ua

“На моє переконання, це справа не позбавлена політичного підтексту. Припускаю, що пред’явлення саме в передвиборний рік звинувачень на мою адресу в рамках справи, яка ведеться вже два з половиною роки, не випадкове”, – прокоментував Березкін.

Депутат підкреслив, що висунуті звинувачення є безпідставними, а сама справа – нічим іншим, як спробою перевести в кримінально-правову площину відносини між двома господарюючими суб’єктами.

“Мова йде про непогашений кредит, яким я і інші особи нібито заволоділи. Однак банком на даний момент ведеться активна робота по стягненню заборгованості за даним кредитом, і підстав стверджувати про завданих банку збитки немає”, – заявив Березкін.

Нардеп також зазначив, що ажіотаж навколо цієї справи створюється штучно зусиллями антикорупційних відомств.

“Добре відомо, наскільки агресивно працює НАБУ в інформаційному полі для виправдання колосального бюджетного фінансування, що виділяється даному органу, і таких прикладів є маса”, – зазначив депутат.

При цьому,Березкін заявив, що має намір надати повне сприяння в розгляді даного питання в Верховній раді і “готовий негайно надати колегам-депутатам достовірну і вичерпну інформацію по даній ситуації для прийняття ними обґрунтованого рішення”.

Як повідомлялося, 7 листопада, генеральний прокурор Юрій Луценко подав до Верховної Ради подання про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і обрання запобіжного заходу щодо депутата групи Воля народу Станіслава Березкіна.

Раніше прес-служба “Ощадбанку” повідомила, що Національне антикорупційне бюро розслідує справу про непогашений кредит у розмірі 20 млн доларів, залученого групою компаній “Креатив”, бенефіціаром якої до 2016 року був Станіслав Березкін.