SOS! Тітушки в Пирогові

В Національному музеї архітектури та побуту в Пирогові рубають дерева, труять собак і погрожують активістам.

Тривожна новина з Пирогова: в.о. гендиректора Оксана Повякель, яка «незрозумілим» чином опинилась на цій посаді, почала війну з профспілками та активістами. Голові незалежної профспілки погрожують фізичною розправою та шантажують дітьми.

Після оприлюднення фактів масштабних розкрадань бюджетних коштів в Нацмузеї в Пирогові почалось переслідування голови Незалежної профспілки працівників культури. Випадкова в музейній галузі особа, О. Повякель, виявилась справжньою «професіоналкою» у фінансових аферах. Отримали нове життя кримінальні оборудки з «лівими» квитками, через багаточисельних «мертвих душ» відмивались десятки тисяч гривень, проводяться кінозйомки за «кеш», збирається данина з орендарів…http://www.museum-ukraine.info/?p=5134&

Апофеозом зловживань стала масова вирубка та продаж заповідних музейних дерев. Дивним чином в Мінкульті заплющують на все це очі. Особливою «прихильністю», на яку рекомендуємо звернути увагу антикорупційним структурам, користується пані Повякель у заступниці Міністра Тамари Мазур та прес-секретаря Міністра Юлії Даценко.

Отже, коли, незважаючи на вперту «сліпоту» та «глухоту» чиновників Мінкульту щодо зловживань Повякель та її близького кола, почались розслідування відповідними органами, в стані аферистів почалась паніка. Особи, яких притягла з собою в музей в.о. гендиректора, дуже нагадують сумнозвісних тітушок.

Хамство, образи та приниження працівників стали при Повякель нормою поведінки. Але сьогоднішній випадок переповнив чашу терпіння. Холуй в.о. гендиректорки Володимир Присяжнюк почав погрожувати фізичною розправою голові профспілки Тамарі Таранушенко та її дітям. Те, що це не пусті слова, ми вже мали сумний шанс переконатись, коли на Таранушенко було здійснено напад, її було побито та зламано руку.http://www.museum-ukraine.info/?p=1866&

Сумна статистика розправ з активістами в Україні змушує нас звернутись за допомогою до Нацполіції та Генпрокуратури. Також звертаємось до Євгена Ніщука:

Пане Міністр! Практика незаконного призначення випадкових людей на керівні посади повністю себе дискредитувала. Вимагаємо вжити негайних заходів для припинення протизаконної діяльності в.о. генерального директора НМНАПУ О. Повякель, призначити об’єктивну та неупереджену перевірку її діяльності на посаді та притягти до відповідальності.

Зважаючи на небезпеку для наших колег та бездіяльність міністерських чиновників, ми готуємо масштабне розслідування та серію заходів, в тому числі акти громадянської непокори та інформування широких кіл громадськості щодо зловживань.

Комітет порятунку музеїв