Кропивницьких депутатів закликали по-державницьки підійти до роботи водоканалу

Анна Романова спробувала проаналізувати всі ті процеси…

18/01/2019 admin 0

Дуже дивна практика склалася у взаєминах українських чиновників з поважними міжнародними організаціями… Народний депутат України Анна Романова спробувала проаналізувати всі ті процеси у своєму блискучому […]

Переглянути стосунки з ОКВП «Дніпро-Кіровоград» закликав місцевих обранців та керівництво міста громадський активіст Микола Гречуха.

45676982 289563755231451 8692092493669335040 n

Заяву він зробив сьогодні, 6 листопада,  щойно розпочала свою роботу тринадцята сесія міської ради Кропивницького сьомого скликання.

«Усі тут пам’ятають,  як кілька років тому водоканал об’єднали. Тоді обіцяли, що від такого об’єднання споживачі тільки  виграють. Під реконструкцію водогону взяли 42 мільйона євро.  Й обіцяли не піднімати тарифів, але лише в нинішньому році вже двічі порушували питання про зростання ціни на водопостачання та водовідведення. При цьому керівництво водоканалу щораз порушувало процедуру громадських обговорень», – зазначив Гречуха.

Він додав, що економічно обґрунтована ціна на воду становить 28 гривень. У тариф чомусь закладають 35 гривень. Виходить, у ціну додають витрати на погашення єврокредиту.

«Нам треба поступити по державницьки і підвищити їм орендну плату за землю, раз вони такі ефективні», – запропонував Микола Гречуха, водночас наполягаючи на тому, що час ретельно вивчити роботу керівництва ОКВП «Дніпро-Кіровоград» і зробити правильні висновки.