На честь Героїв

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

 

У Помічній Добровеличківського району відкрили стелу у пам’ять про Героїв, які загинули на сході України під час антитерористичної операції. Відкриття монументу приурочили до Дня захисника України, Покрови та Дня українського козацтва.  

 

Ініціатором встановлення гранітної стели став голова громадської організації «Незламні духом», очільник Помічнянського осередку «Самопомочі» Олексій Семченко. Фінансово сприяли виготовленню пам’ятника місцева влада та благодійники.

Участь в урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку взяли рідні загиблих військових-помічнянців, члени спільноти «Ветерани АТО», представники влади і пересічні помічнянці.

− Для «Самопомочі» завжди було важливо підтримувати ветеранів війни з Росією. Наприклад, у Львові кожен військовий, який прийшов із війни, отримує сто тисяч допомоги від громади. Я дуже сподіваюся, що така ініціатива міського голови Льова Андрія Садового пошириться на всю Україну і скоро ми зможемо підкріплювати свої слова про вдячність і такою матеріальною підмогою.

Я надіюся, що цей пам’ятний знак стане особливим місцем і для військовослужбовців, і для звичайних жителів нашої громади різного віку і статусу. Боротьба за мир об’єднує різних людей і те, що під час відкриття нашого пам’ятника на площі зібралося стільки людей, свідчить, що ніхто не збирається забувати, яку велику ціну ми заплатили і платимо за мир в нашій країні. Тут кожен зможе схилити голову на знак пам’яті й шани загиблих борців за волю і незалежність рідної землі.

Я як представник організації «Незламні духом» висловлюю величезну подяку за матеріальну, моральну підтримку, співпрацю усім організаторам, учасникам, пересічним помічнянцям. Це ми зробили разом, дякую вам! – зазначив Олексій Семченко.

У день відкриття пам’ятника на сцені місцевого будинку культури  також відбувся фестиваль  «Пісні народжені війною». У концерті взяли участь бійці 25 парашутної бригади Сергій Свинарчук та Олександр Каламбець, екс-спецпризначенець Олександр Логвін, волонтер Володимир Бурко, письменник, завідувач відділом військово-патріотичного виховання Кропивницької СЮТ Павло Чорний, колишній воїн АТО Руслан Давидович та дует Тамари Алдошиної та Андрія Шульги «Паралелі» .

До речі, наступний такий фестиваль організатовідбудеться у грудні під час відкриття спортивного клубу для дітей, який власними силами облаштовують члени ГО «Незламні духом».