facebook
СУРМА

Засідання Громадської ради Кропивницького відбудеться 26 жовтня

 Чергове засідання Громадської ради при виконкомі міської ради міста Кропивницького відбудеться 26 жовтня.

hromrada

За відповідне рішення проголосували сьогодні, 9 жовтня, під час засідання правління Громадської ради 5 членів, із 9-ти присутніх загалом.

Після затвердження порядку денного (всього із двох питань), присутні члени правління та члени Громадської ради обговорили дату наступного засідання Громадської ради.

Як з’ясувалося, наступне засідання Громадської ради мало б відбутися уже завтра, 10 жовтня. Натомість сьогодні постало питання про те, що таке рішення було прийнято нібито  з порушеннями. Про що розповіли голова Громадської ради Леонід Лузан, який на той час був відсутній і засідання проводив його перший заступник Дмитро Яковенко, та дехто із членів правління.

– Де хоча б один протокол наших засідань після травня?, – звернувся до пана Лузана перший заступник голови Громадської ради Дмитро Яковенко.

 Поки мене не було зникла документація вхідна-вихідна, – каже Леонід Лузан.

– Коли треба шоу, тоді збирають 9 чоловік, – відзначив Олександр Тарасов і додав. – Було рішення підтримати пропозиції Яковенка про скликання чергових зборів. Рішення приймалося згідно з положенням, але люди помилилися, не знаю спеціально чи випадково.

Після словесної перепалки між членами правління і членами Громадської ради про відсутність публічних протоколів засідання та їх фальсифікацію, зникнення документації, неправомірності рішень та навіть сутички  між двома учасниками, Дмитром Яковенко та Леонідом Багно (було викликано поліцію) на голосування винесли два варіанти про дату скликання наступного засідання Громадської ради: 10 жовтня чи 26 жовтня.

Попередньо пан Лузан прокоментував, що наразі засідання Громадської ради не підготовлено, тому потрібен час, аби підготуватися. Хоча, на думку пана Яковенка, до засідання на 10 жовтня підготувалися.

В результаті більшістю (5 особами) було прийнято рішення про скликання Громадської ради все-таки 26 жовтня.

Другим питанням порядку денного засідання правління Громадської ради було від Олександра Тарасова:

– Давайте організуємо роботу так, щоб був гарантований кворум на засіданнях правління, – відзначив Олександр Тарасов.

Натомість це питання Леонід Лузан запропонував розглянути вже на наступному засіданні Громадської ради.

Докладніше в розділі Засідання Громадської ради Кропивницького відбудеться 26 жовтня — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info