”Міжнаціональна ворожнеча в Україні” – це спільна праця ФСБ, її агентів та корисних ідіотів усередині України

“Міжнаціональна ворожнеча в Україні” – це спільна праця ФСБ, їхніх агентів та корисних ідіотів усередині країни.

У Києві затримано організаторів акції, які мали найняти за гроші масовку й імітувати “протести українських націоналістів проти кримських татар” у кінотеатрі “Жовтень” під час показу першого кримськотатарського фільму-казки. Судячи з офіційних повідомлень, взяли покидьків з усіма манатками – із плакатами, з указівками із РФ.

Узагалі останнім часом СБУ одну за одною викриває антиукраїнські провокації з метою імітувати міжнаціональні конфлікти, ксенофобію та фашизм, які нібито розквітають в Україні.

Дві мети: розгойдати ситуацію всередині країни, дати привід “поніматєлям” Путіна на Заході змусити свої країни зняти санкції, не підтримувати України. Організатори провокацій отримують гроші, вказівки із ФСБ. У цьому у мене і раніше не було жодних сумнівів, але знову і знову з’являються факти російської участі.

Без дурощів – спасибі співробітникам СБУ. Бажаю їм працювати так далі. Це реальний захист країни, бої з ворогом. Війна-то гібридна. Іншого шляху, окрім як знаходити замовників, спонсорів, організаторів і розголошувати, немає. І нам усім треба бути готовими до різкої активізації провокацій у зв’язку з автокефалією. Ось тут росіяни жодних ресурсів не пошкодують, жодними методами не погребують.

Побачите, як “українські націоналісти нападають на православні храми”. І уважно стежимо за руками. Тобто за “українськими” громадськими діячами – ЛОМами, журналістами, які після кожної російської провокації хором закочують істерики про “дедалі більшу ксенофобію й український фашизм”. Це будуть цікаві для всіх нас спостереження.

Джерело: Айдер Муждабаев / Facebook Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/muzhdabaev/-mizhnatsionalna-vorozhnecha-v-ukrajini-tse-spilnij-pratsju-fsb-jih-agentiv-ta-korisnih-idiotiv-vseredini-ukrajini-253891.html