Путін влаштував таємні переговори в Ростові: доля Донбасу вирішена

Радник Путіна і за сумісництвом куратор війни на Донбасі Владислав Сурков організував таємну зустріч з ватажками “Л-ДНР”.

Згідно інсайдерської інформації, зустріч була проведена для обговорення майбутнього терористичних псевдодержав на тимчасово непідконтрольному Україні Донбасі, пише Політека.

Як повідомив російський пропагандист Сергій Білоус, таємна зустріч була проведена 10 вересня в Ростові-на-Дону. Куратори Кремля викликали на нараду делегацію з окупованих територій, серед яких були так звані “міністри” і “депутати”.

Також відомо, що з російської сторони на зустрічі були присутні наступні персони: сірий кардинал Кремля Сурков, голова міжвідомчої комісії з питань так званих “Л-ДНР” Сергій Назаров, керівники силових відомств і відомий політтехнолог Олексій Чеснаков, який не приховує роботи з терористами на Донбасі .

Під час наради була обговорена “бурхлива діяльність” Олександра Тимофєєва і його заступника Михайлова. Йшла розмова про конфіскацію їхнього майна і про кримінальне переслідування. За словами пропагандиста Білоуса, Кремль робить ставку на Пушиліні, але не збирається зменшувати вплив на Донбасі.

“У Кремлі впевнені, що Пушиліну необхідно заробити авторитет, щоб місцеві бачили в ньому господарника. Крім цього, Москва вимагає, щоб” Л-ДНР “позбувалися від мілітаристської політики, щоб бути більше схожими на сусідні регіони РФ”, – пише Білоус.

“Чинним ватажкам АП поставила ультиматум – продемонструвати населенню заслуги нової команди. Населення нібито має побачити, що псевдореспублікі пливуть в мирному руслі. Крім цього, Москва готує показові арешти за віджимання бізнесу”, – підсумував пропагандист.

Ресурси, підконтрольні терористам Донбасу, вже відреагували на інформацію, заявивши, що ніякої зустрічі в Ростові не було.